Την Πέμπτη 19 Δεκεμβρίου, ο Άγιος Βασίλης επισκέφθηκε τα παιδιά του Παιδικού μας Σταθμού. Τα παιδιά τον υποδέχτηκαν με χαμόγελα και τραγούδια και ο Άγιος Βασίλης αφού τραγούδησε και χόρεψε μαζί τους τους μοίρασε δώρα.
![](https://sgschool.gr/wp-content/uploads/2021/04/aivasilis2-1024x768.jpg)
Την Πέμπτη 19 Δεκεμβρίου, ο Άγιος Βασίλης επισκέφθηκε τα παιδιά του Παιδικού μας Σταθμού. Τα παιδιά τον υποδέχτηκαν με χαμόγελα και τραγούδια και ο Άγιος Βασίλης αφού τραγούδησε και χόρεψε μαζί τους τους μοίρασε δώρα.