Μια ανέμελη Κυριακή, με παιχνίδια, μουσικοκινητική, μπογιές, ανοιξιάτικες κατασκευές και messy play – που έκλεψε την παράσταση – απόλαυσαν οι σημερινοί μας μικροί φίλοι, αλλά και οι γονείς τους. Το σχολείο ΜΑΣ διακοσμήθηκε με πολύχρωμα μπαλόνια, ο ήλιος έλαμπε και οι εκπαιδευτικοί μας, με κέφι και δημιουργικές ιδέες μας “ξενάγησαν” στον πολύχρωμο “πλανήτη” του ΔΕΛΑΣΑΛ Σύρου.
Open Day Βρεφονηπιακός σταθμός
![Open Day Βρεφονηπιακός σταθμός](https://sgschool.gr/wp-content/uploads/2023/05/DELASALLE-Syros-Open-Day-Vrefo15-770x540.jpg)