Την Παρασκευή 17/03/2023 επισκέφθηκε το Βαμβακάρειο Γυμνάσιο – Λύκειο των Εκπαιδευτηρίων ΔΕΛΑΣΑΛ Σύρου ο κ. Κωνσταντίνος Φωστιέρης, μηχανολόγος – μηχανικός, με σημαντική δράση στον τομέα των επιχειρήσεων και της καινοτομίας. Κύρια σημεία της ομιλίας του ήταν η στελέχωση ομάδας σε περίπτωση ιδιωτικής πρωτοβουλίας, το ρίσκο του “επιχειρείν” και η μελέτη διαδόχου κατάστασης στον τομέα της Διοίκησης των Επιχειρήσεων.
Συνεχίζονται οι συναντήσεις με ειδικούς
![Συνεχίζονται οι συναντήσεις με ειδικούς](https://sgschool.gr/wp-content/uploads/2023/03/DELASALLE-Syros-eidikoi2-770x540.jpg)