Στο πλαίσιο των Εκπαιδευτικών επισκέψεων, μαθητές του Βαμβακάρειου Γυμνασίου-Λυκείου αλλά και του Δημοτικού “Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ” των Εκπαιδευτηρίων Δελασάλ Σύρου επισκέφτηκαν το Βιομηχανικό Μουσείο Σύρου Ερμούπολης.
![](https://sgschool.gr/wp-content/uploads/2023/01/delasalle-syros-viomihaniko-mouseio2.jpg)
![](https://sgschool.gr/wp-content/uploads/2023/01/delasalle-syros-viomihaniko-mouseio3-1024x768.jpg)
![](https://sgschool.gr/wp-content/uploads/2023/01/delasalle-syros-viomihaniko-mouseio4.jpg)
![](https://sgschool.gr/wp-content/uploads/2023/01/delasalle-syros-viomihaniko-mouseio5.jpg)
![](https://sgschool.gr/wp-content/uploads/2023/01/delasalle-syros-viomihaniko-mouseio6-1024x459.jpg)
![](https://sgschool.gr/wp-content/uploads/2023/01/delasalle-syros-viomihaniko-mouseio7.jpg)
Στο πλαίσιο των Εκπαιδευτικών επισκέψεων, μαθητές του Βαμβακάρειου Γυμνασίου-Λυκείου αλλά και του Δημοτικού “Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ” των Εκπαιδευτηρίων Δελασάλ Σύρου επισκέφτηκαν το Βιομηχανικό Μουσείο Σύρου Ερμούπολης.