Ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου μας αποφάσισε ομόφωνα την απονομή “Βραβείων Προόδου” στους μαθητές που ξεχώρισαν για την επιδοσή τους, τελειώνοντας την Ε΄τάξη με μέσο όρο “10” σε όλα τα μαθήματα.
Βραβεία προόδου
![Βραβεία προόδου](https://sgschool.gr/wp-content/uploads/2021/04/vravia-770x540.jpg)
Ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου μας αποφάσισε ομόφωνα την απονομή “Βραβείων Προόδου” στους μαθητές που ξεχώρισαν για την επιδοσή τους, τελειώνοντας την Ε΄τάξη με μέσο όρο “10” σε όλα τα μαθήματα.