Την Τρίτη 29/11/22 και την Τετάρτη 30/11/22 και ώρα 12.00- 13.00 οι μαθητές-τριες των Α και Β τάξεων του Βαμβακάρειου Λυκείου των Εκπαιδευτηρίων Δελασάλ Σύρου που συμμετέχουν στο πρόγραμμα “Σχολεία Πρέσβεις του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου ” παρακολούθησαν δύο επιμορφωτικά webinars προκειμένου να ενημερωθούν σχετικά με το σχεδιασμό των δράσεων που θα πραγματοποιήσουν.Προβολή στατιστικών και διαφημίσεωνΠροώθηση δημοσίευσης1 κοινοποίησηΜου αρέσει!ΣχόλιοΚοινοποίηση
Eπιμόρφωση μαθητών- τριών για το πρόγραμμα "Σχολεία Πρέσβεις του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου "
![Eπιμόρφωση μαθητών- τριών για το πρόγραμμα "Σχολεία Πρέσβεις του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου "](https://sgschool.gr/wp-content/uploads/2022/11/315540785_114216984847713_5789722481099994966_n-770x540.jpg)